Intelligent business space PSHKN. Найкраще місце для твого бізнесу

26 Серпень 2021

Хочете знати, які чинники впливають на перспективу розвитку бізнесу? За версією журналу Forbes, напрями внутрішньої експансії для українських підприємців і кращі точки входу для іноземних інвесторів визначаються кількома факторами. Один найбільш головний з них - рівень ділової активності.

В 2021 році Дніпро входить в ТОП-10 таких міст.

Критерій «Ділова активність» розрахований на основі питомої кількості підприємств і фізичних осіб - підприємців. Крім цього, на цей критерій впливає кількість квадратних метрів торгових і офісних площ на тисячу жителів. Дніпро отримав 78 балів зі 100 можливих в тому числі за рахунок зростання кількості «квадратних метрів для бізнесу».

Intelligent business space PSHKN розташований безпосередньо в центрі міста. Там, де зручно призначати зустрічі і проводити переговори, не втрачаючи час на дорогу. Бути в центрі бізнес-середовища - значить бути його частиною.

  • - оптимальне місце розташування (на вул. Липинського, 4)
  • - правильні інтер'єрні рішення (з можливістю вільного планування і оренди цілого поверху)
  • - комфорт і технічна наповненість (із зоною заходів, ввічливим facility-менеджментом і автоматизованим паркінгом)

Все це зроблено для підприємців, які цінують свій час, хочуть приймати швидкі рішення, залишаючись в центрі подій. Якщо ви шукаєте місто, в якому варто розвивати власний бізнес, Дніпро - одних з кращих. Якщо Ви шукаєте бізнес-центр, в якому варто орендувати офіс, PSHKN до Ваших послуг.

МАНІФЕСТ PSHKN

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

ІНТЕЛЕКТ КИДАЄ ВИКЛИК ЗВИЧНОМУ ТА МІНЯЄ ІСТОРІЮ.

ІНТЕЛЕКТ СТВОРЮЄ РІШЕННЯ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ МІСТА І КРАЇНИ.

ІНТЕЛЕКТ ЗАПУСКАЄ В КОСМОС РАКЕТИ Й ВІДКРИВАЄ НЕЗВІДАНЕ ДЛЯ ВСІЄЇ ПЛАНЕТИ.

ЙОГО НЕ МОЖНА ПРИВЛАСНИТИ. ВІН НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕСУРСІВ ТА ЗВ'ЯЗКІВ. ЙОГО НЕ ОБМЕЖУЮТЬ ЕКОНОМІЧНІ ТА ПОЛІТИЧНІ КОЛИВАННЯ. НА НЬОГО НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ РОЗМІР БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. АЛЕ ВСЕ СТВОРЕНЕ ЛЮДСТВОМ - ВСІ ВИНАХОДИ, ВІДКРИТТЯ, ІННОВАЦІЇ - ВСЕ СТВОРЕНЕ ЗАВДЯКИ ЙОМУ.

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

І ЗНАЄМО, ЩО ОТОЧЕННЯ РОБИТЬ ІНТЕЛЕКТ СИЛЬНІШИМ. АБО Ж - ПОВНІСТЮ ЙОГО ВИСНАЖУЄ.

СЕРЕДОВИЩЕ МОЖЕ НАДИХАТИ ІНТЕЛЕКТ НА НОВІ ІДЕЇ ТА НАДОВГО ЗАБИРАТИ МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ.

МИ ХОЧЕМО БАЧИТИ НАШЕ МІСТО І НАШУ КРАЇНУ ІННОВАЦІЙНИМИ, ТЕХНОЛОГІЧНИМИ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ.

ТОМУ МИ СТВОРИЛИ ПРОСТІР ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО БІЗНЕСУ МІСТА: МИ ХОЧЕМО, ЩОБ У ДНІПРІ З'ЯВИЛОСЯ МІСЦЕ КОНЦЕНТРАЦІЇ КОМПАНІЙ, ЩО ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ І МИ СТВОРЮЄМО ЙОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ.

ТОМУ ЩО - МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

PSHKN. Intelligent Business Space