Бізнес центр класу А в самому серці Дніпра. Переваги, які можна відчути

30 Квітень 2021

Ринок офісної нерухомості дуже динамічний. Якщо вчора орендувати офіс в Дніпрі можна було лише у приміщеннях середнього класу, сьогодні – бізнесу відкриваються більші можливості, апартаменти класу А. Чим вони відрізняються та що Ви отримаєте, уклавши договір оренди? Давайте розберемось.

Клас А включає в себе декілька ключових параметрів, і кожен з них – невід’ємний: - Локація - Тип будівлі, конструктивні особливості (в тому числі паркінг), рік побудови. - Системи життєзабезпечення - Безпека - Управління будівлею

Бізнес центр PSHKN відповідає кожному з цих критеріїв, а саме:

1.Вигідна локація в центрі міста.

Поряд ділові райони Дніпра, високий трафік у важливих напрямках, поблизу всі транспортні розв'язки, а в майбутньому – і метро, зручні під'їзди до будівлі, торгові центри і ресторани тощо.

2.Нова будівля.

Від самого початку Intelligent business space PSHKN спроектований саме у бізнес-форматі, має відповідну архітектуру та дизайн зі зручною навігацією двома мовами. Тобто це нереконструйована споруда, а зведена цьогоріч, має поділ по поверхах для різних видів компаній, вітражні вікна з панорамним видом на центр міста і річку. Тобто обов’язкова для класу А інсоляція – відповідає високому рівню з максимальною площею скління. Витримана обов’язкова вимога - наявність підземного критого паркінгу (паркувальний коефіцієнт не менше 1: 100 м2). Для будівель класу В + і В, наприклад, цей показник необов'язковий.

3.Інженерні системи бізнес-центру

Від них залежить комфорт ваших співробітників. Клас А передбачає центральну систему опалення та кондиціонування (не нижче двотрубної), безперебійне електропостачання (або два незалежних джерела живлення, не менше 70 Вт на 1 м2), теплий вентильований фасад, вітражну систему з термоізоляцією, наявність швидкісних ліфтів з періодом очікування не більше 30 секунд, високошвидкісні роутери з діапазоном, який підтримує більшість сучасних гаджетів, потужну протипожежну безпеку, систему джерел живлення в офісах і всьому просторі центру. Все це вже передбачено в PSHKN.

4. Безпечний простір ззовні та всередині

Будинки Класу А повинні бути оснащені протипожежною автоматикою, відеокамерами. Цілодобова охорона та відеоспостереження, доступ до офісу в режимі 24/7 – закладені в проект Intelligent business space PSHKN та вже на 80% реалізовані.

5. Керування та обслуговування бізнес центру класу А передбачають вільне планування офісів, просторі конференц-зали з можливістю замовлення кетерингу, потужний wi-fi, оперативний і ввічливий facility менеджмент, ресторан-парк на даху для резидентів і гостей, клінінгова служба, консьєрж сервіс для резидентів.

Тепер Ви знаєте більше для того, щоб обрати краще. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером 098 480 44 44, щоб вже сьогодні стати резидентом бізнес центру А у Intelligent business space PSHKN.

МАНІФЕСТ PSHKN

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

ІНТЕЛЕКТ КИДАЄ ВИКЛИК ЗВИЧНОМУ ТА МІНЯЄ ІСТОРІЮ.

ІНТЕЛЕКТ СТВОРЮЄ РІШЕННЯ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ МІСТА І КРАЇНИ.

ІНТЕЛЕКТ ЗАПУСКАЄ В КОСМОС РАКЕТИ Й ВІДКРИВАЄ НЕЗВІДАНЕ ДЛЯ ВСІЄЇ ПЛАНЕТИ.

ЙОГО НЕ МОЖНА ПРИВЛАСНИТИ. ВІН НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕСУРСІВ ТА ЗВ'ЯЗКІВ. ЙОГО НЕ ОБМЕЖУЮТЬ ЕКОНОМІЧНІ ТА ПОЛІТИЧНІ КОЛИВАННЯ. НА НЬОГО НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ РОЗМІР БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. АЛЕ ВСЕ СТВОРЕНЕ ЛЮДСТВОМ - ВСІ ВИНАХОДИ, ВІДКРИТТЯ, ІННОВАЦІЇ - ВСЕ СТВОРЕНЕ ЗАВДЯКИ ЙОМУ.

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

І ЗНАЄМО, ЩО ОТОЧЕННЯ РОБИТЬ ІНТЕЛЕКТ СИЛЬНІШИМ. АБО Ж - ПОВНІСТЮ ЙОГО ВИСНАЖУЄ.

СЕРЕДОВИЩЕ МОЖЕ НАДИХАТИ ІНТЕЛЕКТ НА НОВІ ІДЕЇ ТА НАДОВГО ЗАБИРАТИ МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ.

МИ ХОЧЕМО БАЧИТИ НАШЕ МІСТО І НАШУ КРАЇНУ ІННОВАЦІЙНИМИ, ТЕХНОЛОГІЧНИМИ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ.

ТОМУ МИ СТВОРИЛИ ПРОСТІР ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО БІЗНЕСУ МІСТА: МИ ХОЧЕМО, ЩОБ У ДНІПРІ З'ЯВИЛОСЯ МІСЦЕ КОНЦЕНТРАЦІЇ КОМПАНІЙ, ЩО ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ І МИ СТВОРЮЄМО ЙОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ.

ТОМУ ЩО - МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

PSHKN. Intelligent Business Space